Pedagojik Formasyon Kesin Kayıt Hakkı Kazananların Listeleri


-Kesin kayıtlar 09/12/2015 - 11/12/2015 tarihlerinde yapılacaktır. Kayıt saatleri 09.00’da başlayıp 17.00’de bitecektir. Kesin kayıtlarla kontenjanlar dolmaz ise 13/12/2015 tarihinde yedek kontenjanlar ilan edilecektir.

-Yedek olarak kayda hak kazananların kesin kayıtları ise 14-15 Aralık 2015 tarihlerinde Fakültemiz Formasyon bürosunda yapılacaktır. Yedek kayıtlarla kontenjanlar dolmadığı takdirde, başvuru yapmış olan adaylardanonline ön kayıt güncelleme alınacak ve buna göre yeni yedek kayıt ilanı yapılacaktır.İlan edilen kontenjanların dolmaması durumunda, açık kontenjanlar başvuruların yoğunluğuna göre, Fakülte Yönetim Kurulu kararıyla diğer bölümlere aktarılacaktır.

-Sosyoloji Bölümü transkript ve en az 16 kredi Felsefe, 16 kredi Psikoloji, 8 kredi Mantık dersi aldığını gösterir onaylı belge ile başvurabilir.

-Kesin kayıtlar ŞAHSEN veya noter vekâletiyle yapılacaktır. Posta, faks veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

HERHANGİ BİR NEDENLE KESİNLEŞMİŞ KAYDINI SİLDİREN ÖĞRENCİLERİN HARÇ İADESİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR.

 

Kesin kayıt esnasında istenecek belgeler şu şekildedir.

1.Dilekçe (pedagojik formasyon birimince kayıt esnasında verilecektir)

2.Mezun öğrenciler için; onaylı lisans diploması yada onaylı geçici mezuniyet belgesi (fotokopi ve fax evrak kabul edilmeyecektir) (Yurtdışındaki üniversitelerden mezun olanların diplomalarının denkliği, kayıt sırasında belgelendirilmelidir)

3. Onaylı lisans not transkripti (fotokopi ve fax evrak kabul edilmeyecektir)

4.Öğrencilerin üniversiteye giriş puanları gösterir sonuç belgesi çıktısı (başvuruların sıralanmasında, not ortalamasının eşitliği durumunda yerleştirme puanı esas alınacağından belgenin temin edilmesi önemlidir)

5.Okuyan öğrenciler için; Son sınıf olduklarını gösterir onaylı öğrenci belgesi (ara sınıf öğrencileri başvuru yapmayacaktır, kayıt hakkı kazansalar bile kayıtları yapılmayacaktır.)

6.Nüfus cüzdan fotokopisi (Kayıt sırasında aslını göstermek koşuluyla)

7. 3 adet vesikalık fotoğraf

8.T.C. Vakıflar Bankası Nalçacı Şubesine öğretim ücretin ilk taksiti olan 1.027 TL’nin TR 59 0001 5001 5800 7300 2284 83 IBAN numaralı Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Döner Sermaye hesabına yatırdığına dair 2 adet banka dekontu. (Vakıflar bankasının her hangi bir şubesinden ücret yatırabilirsiniz)

9.Ücret yatırılırken dekonta öğrencinin Adı Soyadı, TC Kimlik Numarası ile Pedagojik Formasyon ücreti açıklaması yer almalıdır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrencileri Kesin Kayıt Hakkı Kazananlar